2015 yılınında hazırlığına aşamasına başladığım Savaşçı dizisinin; Sanat-Dekor- Aksesuar-Araç ve Kostüm Çalışmalarımdan örnekleri aşağıda görebilirsiniz.
Dizi Hazırlık araştırmasında gezdiğim askeri birliklerde; askeri operasyon türlerinden istihbarat subaylarının tuttuğu tecrübe defterlerine hatta  helikopter planlarına kadar  geniş bir açıda olan araştırma yaptım.  Genel Sanat Yönetmeni olarak çalıştığım projelerde bana bağlı olan sanat yönetmenleriyle de bu iş ilişkisinde çalışıp Dizinin 2. sezonuna ulaşmasında olan emekleri tartışılmaz.
Diğer yandan  Projedeki  Afiş, Logo Type  tasarımlarının elimden çıkması  gibi  projenin  isminin isim babası olmaktan da olmaktan mutluluk duyuyorum.

Önceki İçerikDİJİTAL SANAT
Sonraki İçerikGENEL SANAT YÖNETMENLİĞİ
''Hayat çok oyunculu bir oyundur,bu yüzden her bir aşaması farklı bir sen ister'' Hayat oyununda ve sonraki her sahnede, farklı rollerde, farklı oyuncularla oynayacağımı ve yeni zorluklarla karşılaşacağımı bir çok kez öğrendim. Salt gerçek, İhtiyaç duyduğum şeyin, girmeye korktuğum mağarada yattığıydı, Değişim ve dönüşüm ancak bu şekilde oluyordu. Gönüllü yada gönülsüz girdiğim bu mağaralarda edindiğim tecrübe ve yeteneklerimi sizinle paylaşıyorum ve paylaşmaya devam edeceğim.