Avlu dizisinin gardiyan rolündeki oyuncuları!

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Avlu’nun gardiyanları da oldukça merak uyandırıyor. İşte Avlu’nun gardiyanları..

Yağız Çağlar / Nam-ı diyar Kara Yağız  

(Cihan Gündüz)

Yağız en son gelen gardiyandır. Göreve başladığı andan itibaren Müdür Zerrin’in bir numaralı adamı olmak için her şeyi göze alacaktır. Bu durum çalışma arkadaşlarının onu kabullenmesini güçleştirir.. Gelir gelmez  Zerrin’e yalakalık yapmaya başlayan Yağız, aynı zamanda güçlü olanın Kudret olduğunu görerek, onun adına çalışmaya da başlar. Fakat bu Yağız’ın gerçek görevinin bir parçasıdır. Yağız Çağlar’ın  asıl kimliği ortaya çıktığında Zerrin ve Kudret dahil herkes büyük bir sürpriz yaşayacaktır.

Avlu dizisinde gardiyan Yağız karakterini Cihan Gündüz canlandırmaktadır.

Avlu dizisinde rol alan oyuncu, daha önce birçok dizi ve filmde boy göstermiştir. Ayrıca resim sanatçılığıyla da tanınan Cihan Gündüz, Limon Film’de ve birçok yapım şirketinde;  birçok projenin de Genel Sanat Yönetmenliğini üstlenmiştir.

Üniversite eğitimini ilk olarak Eskişehir Anadolu üniversitesi iktisat Fakültesinde tamamladıktan sonra aynı üniversitenin Güzel sanatlar Fakültesinde öğrenim görmüş ve burada çift anadal kapsamında; Resim bölümü ve çizgi film animasyon bölümünden mezun olmuştur.

 Akdeniz’in en şirin sahil kasabası Side’de büyüyen Cihan Gündüz, birbirinden  güçlü yetenekleri ile oyunculuk kariyeriyle de gelecek vaadeden star adaylarındandır.

https://www.diziler.com/kisi/cihan-gunduz

https://www.diziler.com/haber/avlu-dizisinin-gardiyan-rolundeki-oyunculari-19192?fbclid=IwAR3jik66CL69MoDgkgMWb4do9h6N-UtcMyuvOEc8RGOiYlY7Zpd4fiE6aMI


https://www.instagram.com/p/Bp_z1aFjRXf/
_____________________________________________

 

https://www.dizifragmani.tv/2018/11/avlu-dizisi-yagiz-caglar-kimdir-zerrinin-yeni-gardiyani.html
8 kasım 2018′ Dizi fragman Tv’nin yapmış olduğu haberde:

Avlu Dizisi Yağız Çağlar Kimdir Zerrin’in Yeni Gardiyanı Dizi

Oyuncuları
Avlu Dizisi Yağız Çağlar Kimdir Zerrin’in Yeni Gardiyanı dizinin 8 Kasım tarihinde yayınlanan bölümünde diziye dahil oldu.Diziye katılır katılmaz Zerrin Müdür tarafından diğer gardiyanlara tanıtılan Yağız Çağlar Zerrin Müdürü öve öve bitiremedi.Diğer memurların yalaka olarak lanse ettiği Gardiyan Yağız hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında. Avlu Dizisi Yağız Çağlar Kimdir Zerrin’in Yeni Gardiyanı  Dizinin 8 Kasım akşamı yayınlanan bölümünde hapishaneye yeni bir gardiyan atanır.Bu yeni gardiyanın adı ise Yağız Çağlar’dır.Yağız gardiyan tam bir Zerrin Yalakasıdır. Diğer memurlar tarafından hemen eleştirilen ve yalakalığı dile getirilen yeni gardiyan dizide bol bol ekranlara gelecek bir karakterdir.

Avlu Dizisi Yağız Çağlar Kimdir Zerrin'in Yeni Gardiyanı Avlu Dizisi Yağız Çağlar Kimdir Zerrin’in Yeni Gardiyanı

Yağız Kudret anne ile tanıştığında halden anlayan birisi olduğunu bir şeye ihtiyacı olduğunda onun yanında olacağını söyleyerek nasıl bir karakter olduğunu hemen belli etti. Diziye yeni katılan Yağız gardiyan hakkında detaylı bilgileri sitemizin bu bölümünde bulabilirsiniz.Oyuncu kimdir gerçek adı nedir hangi dizilerde rol almıştır gibi bilgileri kısa bir süre içinde sizlerle paylaşacağız.Sizde oyuncu hakkında bildiklerinizi sitemizin yorum alanında yazarak diğer okurlarımızı bilgilendirebilirseniz.

___________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=wbpHjpVohYs

https://twitter.com/i/status/1061211927198744576